پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Thu 25 Apr 2024
    باشگاه خبری ایران دریلینگ؛ مرجع تخصصی انتشار اخبار صنعت حفاری در ایران و جهان
    جهت انتشار رایگان اخبار فعالیت های شرکت خودتان در حوزه صنعت حفاری با ما تماس بگیرید
    برای اطلاع از تعرفه هزینه تبلیغات در باشگاه خبری ایران دریلینگ با ما تماس بگیرید
Breaking News
بانک اطلاعات صنعت حفاری

نام شرکت شرکت پایا انرژی آبان کیش
زمینه فعالیت تکمیل چاه
وب سایت http://payaservices.com/
پست الکترونیک info@payaservices.com
شماره تماس 09347681956
شماره فکس
آدرس جزیره کیش، فاز اول منطفه صنعتی(درخت سبز)، خیابان صنعت ۵، شماره ۱۰۷ و ۱۰۹
توضیحات

شرکت پایا انرژی آبان کیش در سال ۱۳۹۳ با محوریت خدمت رسانی به صنایع بالادست نفتی و فعالیت جانبی، بنیانگذاری شد.


خدمات میادین نفت و گاز
در حال حاضر ما دانش و ظرفیت ارائه خدمات عمومی میادین نفت و گاز شامل خدماتی نظیر نصب و نگه داری تجهیزات تکمیل چاه، مانیتورینگ دائمی چاه (PERMANENT DOWNHOLE GUAGE) و مدیریت مخازن را دارا هستیم. پایا انرژی در این بخش سرمایه گذاری نموده و به زودی با ارائه راهکارهای بیشتر در این حوزه، در خدمت کارفرمایان خواهد بود.


تامین مواد اولیه
تأمین مواد اولیه و آماده سازی آن یکی از فعالیت‌های پایا انرژی است. ما تأمین کننده مواد اولیه و تجهیزات و سایر ملزومات صنایع بالادستی نفت هستیم. ما با بهترین تأمین کنندگان جهانی در ارتباطیم و می‌توانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجهیزات را به مشتریان در مکان مورد نظر تحویل دهیم.


ساخت و تولید
پایا انرژی دارای کارگاه‌های مجهزی به همراه مجموعه‌ای از ماشین آلات پیشرفته در جزیره کیش و تهران می‌باشد. ما تولید کننده BURNER BOOM MANIFOLDS ، LAND BURNER، WELL TEST PIPES PRESSURIZED OFFICE CONTAINER AND TDA CABINS ، OFFSHORE CARGO CONTAINER، X-OVER وسایر محصولات بر اساس نیاز کارفرمایانمان هستیم.


تعمیر و نگه داری
در کارگاه پایا انرژی در جزیره کیش، ماشین آلات مناسب و فضای کافی برای تعمیر و نگه داری تجهیزات درون چاهی، چاه آزمایی، سرچاهی، انواع کانتینرها و کابین های تحت فشار وجود دارد.


مشاوره
پایا انرژی دارای تیم مهندسان زبده و با تجربه می‌باشد که قادرند در زمینه‌هایی نظیر تکمیل چاه، چاه آزمایی، PERMANENT DOWNHOLE GUAGE و خدمات حفاری راهکار ارائه دهند که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان پروژه‌های بالادستی نفت شوند

رتبه بندی ها
تعداد بازدید 1815