سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tue 28 May 2024
    باشگاه خبری ایران دریلینگ؛ مرجع تخصصی انتشار اخبار صنعت حفاری در ایران و جهان
    جهت انتشار رایگان اخبار فعالیت های شرکت خودتان در حوزه صنعت حفاری با ما تماس بگیرید
    برای اطلاع از تعرفه هزینه تبلیغات در باشگاه خبری ایران دریلینگ با ما تماس بگیرید
Breaking News
درباره ما
قبل از هر سخن سلام و سپاس از شما عزیزان، بابت فرصتی که برای مطالعه این مقدمه اختصاص می‌دهید. سایتی که در حال بازدید از آن هستید، دومین وب سایت خبری کلوپ انرژی ایران است که در راستای سیاست‌های رسانه‌ای این کلوپ برای ایجاد سایت‌های خبری تخصصی و آموزشی در حوزه انرژی شروع به کار نموده است. این سایت تخصصی که با هدف انعکاس دستاوردها و توانمندی‌های داخلی، آسیب شناسی چالش‌های موجود، اطلاع رسانی آخرین اخبار و تحولات جهانی صنعت حفاری، معرفی جدیدترین تکنولوژی‌های حفاری و ... شروع به کار نموده است، در تلاش است تا با انعکاس دیدگاه کلیه صاحب نظران و کارشناسان شاغل در این صنعت، به تریبونی برای کلیه شرکت‌هایی تبدیل شود که در حوزه صنعت حفاری و صنایع جانبی وابسته به آن مشغول به فعالیت می‌باشند.

در همین راستا این سایت خبری که به صورت کاملا مستقل اداره می‌شود و در راستای سیاست‌های رسانه‌ای کلوپ انرژی ایران فعالیت می‌نماید، آمادگی خود را برای همکاری با کلیه شرکت‌های فعال در این صنعت اعلام می‌نماید. ما بر این باوریم که حفاری صنعتی کاملا تخصصی و پیچیده است و نیاز به رسانه‌ای تخصصی و خبرنگارانی دارد که ضمن آشنایی کامل با مفاهیم این صنعت، زبان مهندسان و مدیران چنین پروژه‌هایی را فهمیده و از تحولات جهانی این صنعت آگاه باشند تا بتوانند با اطلاع رسانی درست و حرفه‌ای، رسالت خود را در  انعکاس چنین فعالیت‌هایی به بهترین وجه ممکن انجام دهند.

لذا ما با ایجاد کلیه زیر ساخت‌های لازم برای راه اندازی این رسانه تخصصی آن‌ هم با وجود کلیه مشکلاتی که برای تحقق این هدف در پیش رو داشته‌ایم، گام اول را محکم و استوار برداشته‌ و امیدواریم که با همفکری، همکاری و همراهی شما سروران گرامی بتوانیم هر چه سریعتر بستر خدمت به عزیزانی را فراهم نماییم که با تحمل سختی‌ها و مصائب بسیار، نقش بسیار مهم و چشمگیری در توسعه صنعت حفاری ایران عزیز اسلامی ایفا می‌نمایید. ما را تنها نگذارید.

سردبیر باشگاه خبری ایران دریلینگ
محمد صادق امینی
مدیریت بازاریابی و تبلیغات
محمد خوبان 

مدیریت تحریریه
شیما بیشه بان

خبرنگار
زینب حدادی 
مدیر امور اداری
شیما بیشه بان
مدیر بخش گرافیک
مطهره متقی
مدیر انفورماتیک و پشتیبانی فنی
مهندس امید آقایی
عکاس خبری و دبیر سرویس عکس
علیرضا تقوی